DELIK

Kontakt z salonem

Delik

ul. Składowa 17
62-081 Przeźmierowo k/Poznania

tel. (+48) 61 670 50 20
fax. (+48) 61 670 50 20

e-mail: kontakt@salonkia.pl

Godziny otwarcia: 

Salon:
pon-pt: 8:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Serwis:
pon-pt: 7:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Samochody używane:
pon-pt: 9:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW NOWYCH

 

 

Piotr Delik
Dyrektor Handlowy
tel. kom. (+48) 883 354 622
e-mail: piotr.delik@salonkia.pl  

 

 

Łukasz Wilczyński
tel. kom. (+48) 883 354 624
e-mail: lukasz.wilczynski@salonkia.pl 

 

Tomasz Sokołowski
tel. kom. (+48) 883 354 623
e-mail: tomasz.sokolowski@salonkia.pl

 

 

Stanisław Wojciechowski
tel. kom. (+48) 883 354 637
e-mail: stanislaw.wojciechowski@salonkia.pl   

   

 

Maciej Działo
tel. kom. (+48) 883 354 639
e-mail: maciej.dzialo@salonkia.pl  

 DZIAŁ SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

 

 

Przemysław Mizerny
Kierownik Działu Samochodów Używanych
tel. kom. (+48) 883 350 410
e-mail: przemyslaw.mizerny@salonkia.pl

 

 

Paweł Nowakowski
tel. kom. (+48) 883 350 411
e-mail: pawel.nowakowski@salonkia.pl

Michał Mazurek
tel. kom. (+48) 883 350 412
e-mail: michal.mazurek@salonkia.pl

 DZIAŁ UBEZPIECZEŃ

 

 

Daria Rutkowska
tel. kom. (+48) 883 354 635
e-mail: daria.rutkowska@salonkia.pl

 

 

Paulina Roztocka
tel. kom. (+48) 883 354 636
e-mail: paulina.roztocka@salonkia.pl

DZIAŁ SERWISU

 

 

Sebastian Pohl
Kierownik Działu Serwisu
tel. kom. (+48) 883 354 399
e-mail: sebastian.pohl@salonkia.pl

 

 

Szymon Jersz
tel. kom. (+48) 883 354 626
e-mail: szymon.jersz@salonkia.pl

 

 

Mateusz Słowiński
tel. kom. (+48) 883 354 628
e-mail: mateusz.slowinski@salonkia.pl

 

 

Aleksandra Soloch
tel. kom. (+48) 883 354 640
e-mail: aleksandra.soloch@salonkia.pl

DZIAŁ CZĘŚCI ZAMIENNYCH

 

Daniel Czajka
Kierownik Działu Części Zamiennych
tel. kom. (+48) 883 354 633
e-mail: daniel.czajka@salonkia.pl

 

 

Piotr Skitek
tel. kom. (+48) 883 354 631
e-mail: piotr.skitek@salonkia.pl

 

 

Michał Jaromirski
tel. kom. (+48) 883 354 230
e-mail: michal.jaromirski@salonkia.pl



 
Akceptuję

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywanie plików cookies w serwisie. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.kia.com/pl/content/cookies/

Akceptuj Zrezygnuj
No cookie mode | Read more