DELIK

Kontakt z salonem

Delik

ul. Składowa 17
62-081 Przeźmierowo k/Poznania

tel. (+48) 61 670 50 20
fax. (+48) 61 670 50 20

e-mail: kontakt@salonkia.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 18:00
sobota: 9:00 - 14:00

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW
    Piotr Delik
Dyrektor Handlowy
tel. kom. (+48) 883 354 622
e-mail: piotr.delik@salonkia.pl  
 

  Tomasz Sokołowski
Kierownik Działu Sprzedaży
tel. kom. (+48) 883 354 623
e-mail: tomasz.sokołowski@salonkia.pl
 

 
 

Łukasz Wilczyński
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. kom. (+48) 883 354 624
e-mail: lukasz.wilczynski@salonkia.pl 

   
 
Stanisław Wojciechowski
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. kom. (+48) 883 354 637
e-mail: stanislaw.wojciechowski@salonkia.pl 
 DZIAŁ SAMOCHODÓW UŻYWANYCH
    Przemysław Mizerny
Kierownik Działu Samochodów Używanych
tel. kom. (+48) 883 350 410
e-mail: przemyslaw.mizerny@salonkia.pl
DZIAŁ SERWISU

 
  Sebastian Pohl
Kierownik Działu Serwisu
tel. kom. (+48) 883 354 399
e-mail: sebastian.pohl@salonkia.pl

 
  Szymon Jersz
Doradca Serwisowy
tel. kom. (+48) 883 354 626
e-mail: szymon.jersz@salonkia.pl
    Wioleta Pohl
Doradca Serwisowy
tel. kom. (+48) 883 354 630
e-mail: wioleta.pohl@salonkia.pl
    Mateusz Słowiński
Doradca Serwisowy
tel. kom. (+48) 883 354 628
e-mail: mateusz.slowinski@salonkia.pl
DZIAŁ CZĘŚCI ZAMIENNYCH

 

Daniel Czajka
Kierownik Działu Części Zamiennych
tel. kom. (+48) 883 354 633
e-mail: daniel.czajka@salonkia.pl
 


 
  Piotr Skitek
Specjalista ds. Części Zamiennych
tel. kom. (+48) 883 354 631
e-mail: piotr.skitek@salonkia.pl
    Michał Jaromirski
Asystent Działu Części Zamiennych
tel. kom. (+48) 883 354 230
e-mail: michal.jaromirski@salonkia.pl

 
Akceptuję

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywanie plików cookies w serwisie. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.kia.com/pl/content/cookies/

Akceptuj Zrezygnuj
No cookie mode | Read more